Bu Sayfadaki İçerikler

Alternatif Tıp - Şifalı Bitkiler - Cinsel Sağlık - Diyetler - Spor Hareketleri - Ağız Sağlığı - Göz Sağlığı - İlk Yardım - Bebek Sağlığı - Kadın Sağlığı- Ruhsal Sağlık
Searching...

Tüy Dökücü Bitkisel Formül

15:22
Prof. Dr. Ahmet Maranki Tüy Dökücü Formülü
Vücudumuzdaki istenmeyen tüyler için Ahmet Maranki'nin şifalı bitkiler ile hazırlamış olduğu kürü öneriyor. Bu kür sayesinde istemediğiniz tüylerle ölene dek vedalaşabilirsiniz.

Tüy Dökücü Bitkisel Kür:

Malzemeler:

* 1 tane soğan,
* 1 diş sarımsak,
* siyah merhem.

Tüy dökücü bitki kürü hazırlanışı :

1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz. Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istemediğimiz bölgelerde bulunan tüylere sarımsak ve siyah merhemden oluşan karışımı ince tabaka halinde uyguluyoruz. Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz. Bu uygulamayı bir hafta boyunca her gün tekrarlıyoruz. Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüylerin yok olduğunu göreceksiniz.

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

UYARI

Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi, sadece bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Bir sağlık profesyonelinin vereceği tavsiyelerin yerine kullanılamaz. Sizin gerçek fiziksel durumunuzu yansıtmıyor olabilir. Doktorunuza danışmadan bu sayfalardan edineceğiniz bilgileri herhangi bir rahatsızlığın teşhis veya tedavisinde kullanmayınız. Soru ve sorunlarınız için doktorunuza danışınız.